Polepy aut
Tónování autoskel
Prodej materiálů
Svařování autoplastů
Reklama a design
Tuning polepy
Čištění aut
Bezpečnostní fólie na okna
Renovace světlometů

Renovace a ochrana laku

23.04.2013

Nabízíme profesionální renovaci povrchu laku. Chcete-li Vaše auto oživit nebo připravit k prodeji, neváhejte a využijte naší služby - renovace a ochrana laku. My Váš vůz nejenže vyčistíme, ale také mu dodáme ošetřením kvalitními vosky dlouhodobou ochranu laku a snadnou údržbu vozu. Navrátíme Vašemu vozu původní vlastnosti, lesk a hloubku barvy.

Výhody renovace laku:

  • vyšší hodnota vozidla až o několik desítek procent
  • prodloužená životnost laku
  • ochrana autolaku před vnějšími vlivy.
  • odstranění drobných poškození a škrábanců vzniklé z běžného provozu

Pokud se na laku vyskytují hlubší škrábance, výseky od kamínků apod., provedeme po dohodě se zákazníkem jejich opravu.

Jak renovace laku probíhá?

Nejprve umyjeme a očistíme lak karoserie od různých nečistot, hmyzu a asfaltu. Poté karoserii do sucha vytřeme a provedeme ošetření vnějších plastů. Matový a zoxidovaný lak zbrousíme úhlovou bruskou, která má na kotouči nanesenou tekutou brusnou pastu. Tím odstraníme drobnější škrábance a jemné rýhy. Hrubost pasty se odvíjí od zašlosti laku a hloubky oděrek. Takto se postupně obrousí celá karoserie, vůz opět umyjeme a vytřeme do sucha. Takto ošetřené vozidlo je připraveno na realizaci dlouhodobé ochrany laku.

Než naneseme vosk, na ochranu laku, polepíme tenkou vrstvou lepicí pásky venkovní lišty a plasty. Poté naneseme vosk po celé karoserii, i na špatně dostupných místech a rozleštíme lak do vysokého lesku. Při renovaci laku používáme pouze kvalitní přípravky k tomu určené.

Cena renovace laku se liší dle velikosti vozu, stupně poškození a kvality laku. Podrobný rozpočet opravy Vám připravíme při Vaší první návštěvě nebo na základě telefonické dohody.

 

slide_image
slide_image
slide_image
slide_image
Novinky
19.10.2016

Tip na dárek

Buďte připravený na vánoce a darujte svým blízkým dárkový poukaz na vámi vybranou službu z naší široké nabídky služeb. Jako jsou například autofólie, celopolepy, čištění interiéru, rozlešťování autolaku, karbonové polepy, lakování alu kola,renovaci světel, tuningové a reklamní polepy další...
Dárek

více »
16.02.2016

Nový projekt Škoda Fábia

Dokončili jsme další projekt Škoda Fabia.

Kompletní popis a fotky můžete vidět v galerii.

S pozdravem Váš tým bbcompany

více »
19.01.2016

Tónování autoskel - léto 2016

Již teď se připravte na léto 2016 a nechte si natónovat skla vašeho vozu. Tím ochráníte své děti i zvířecí kamarády před přehřátým interiérem. Současně tím vylepšíte design automobilu.

Všechny odstíny zatmavení máme skladem. Používáme značkové fólie od výrobců SunTek a Global SDI.

Instalace fólií odpovídá platným předpisům. V případě zájmu kontaktujte naší firmu (s dlouholetou tradicí) na adrese nebo na telefonních číslech, které jsou uvedené v kontaktech.

Můžete nás sledovat také na Facebooku, kde si můžete prohlédnout fotogalerii právě upravovaných vozů.

Na rok 2016 pro vás připravujeme několik nových projektů.

S pozdravem Váš tým bbcompany

více »
6.12.2015

Tip na dárek

Buďte připravený na vánoce a darujte svým blízkým dárkový poukaz na vámi vybranou službu z naší široké nabídky služeb. Jako jsou například autofólie, celopolepy, čištění interiéru, rozlešťování autolaku, karbonové polepy, lakování alu kola,renovaci světel, tuningové a reklamní polepy další...
Dárek

více »
Mapa BB-Company
Akce

Lakování - renovace alu kol

25.06.2014

Nyní pro vás máme akci na léto!

Lakování - renovace alu kol. Celá sada již od 3990,-Kč. Udělejte vaše auto výjimečné a nezapomeňte, že
kola dělají auto.

více »

Akce na léto 2013!!!

27.07.2013

Tónování autoskel za použití fólie amerického výrobce SunTek, které splňují všechny platné evropské normy a české vyhlášky. Samozřejmostí je nutná homologace pro provoz na pozemních komunikacích, kvalitní a rychlá aplikace absolutně bez demontáže a také záruka na stálost odstínu barvy a kvality práce.

V akční ceně od 2 500Kč.

Pro více informací o tónování autoskel nás kontaktujte na infolince 606 229 228.

 

více »
Partneři
KPMF Mactac,Avery Suntek,3M Hexis Global Čtyřkolky4U Rychloservis pneuservi Pit Lane kdemamauto.eu AZ Media Tvorba chytrých webů