Polepy aut
Tónování autoskel
Prodej materiálů
Svařování autoplastů
Reklama a design
Tuning polepy
Čištění aut
Bezpečnostní fólie na okna
Renovace světlometů

Tónováni autoskel Praha

Provádíme tónování autoskel již řadu let a máme mnoho spokojených zákazníků. Všechny námi poskytované služby se zaměřují na vylepšování automobilů, jako jsou celopolepy aut, svařování autoplastů, čištění aut, reklamní polepy aut, prodej materiálů pro tónování autoskel renovace světlometů a další.

Nabízíme vám tónování autoskel osvědčenou technologií z USA. Do automobilů všech druhů a značek instalujeme autofólie, které splňují i ty nejnáročnější požadavky na bezpečnost. Důvodů, proč si nechat na svých oknech tónování autoskel se najde dost. Fólie na sklech poskytuje ochranu:

 • před UV zářením (až 99 %)
 • před přehřátím
 • soukromí
 • samotného autoskla
 • před vloupáním

Tónováním autoskel chráníte interiér svého vozu před slunečním zářením! Auto se nepřehřívá a obejdete se i bez klimatizace. Navíc potažením skla fólií snížíte riziko poranění při nehodě. Při rozbití skla se úlomky přichytí na fólii a nemají tak možnost se při nárazu rozptýlit do interiéru vozidla a zranit cestující. V neposlední řadě chráníte sami sebe i své děti a zvířata před přehřátím.

Provádíme tónování autoskel pouze fólií s atestem

Kvalitní autofólie používané pro tónování autoskel jsou nezbytné. Používáme autofólie značky SunTek, které jsou vyvíjeny moderní technologií a splňují veškeré bezpečnostní parametry. Tyto fólie jsou stálobarevné a odolné proti oděru. Tónování autoskel s touto fólií je díky její vysoké elasticitě provedeno rychle a lze ji bez problémů aplikovat i na zaoblená skla vozidla. Na autofólii značky SunTek je záruka 5 let!

Jednotlivé typy fólií používaných na tónování autoskel jsou bez jakéhokoli zkreslení optické viditelnosti. Druh fólie si můžete vybrat na základě typu zasklení a Vašeho vkusu. Jednotlivé odstíny lze vybírat přímo u nás, v provozovně.

Tónování autoskel Praha, ale také Děčín, Ústí nad Labem a okolí těchto měst.

Prodej materiálu pro tónování autoskel - přijďte si vybrat

Máme pro Vás připravenou širokou nabídku kvalitních materiálů určených na tónování autoskel, prodáváme jak maloobchodně, tak i velkoobchodně.

V nabídce máme fólie s různým stupněm ztmavení, životnosti a propustnosti sluneční energie. K dispozici jsou fólie na tónování autoskel, wrapingové fólie na celopolepy aut, 3D karbonové fólie, klasické plotrové fólie a další.

Více tónování autoskel Praha »

Celopolepy aut Praha

Celopolepy aut jsou v poslední době velmi oblíbené a jsou IN, a to zejména díky možnosti odlišit své auto od ostatních. Vaše auto může hrát barvami, mít originální design, nebo můžete pomocí polepů aut kompletně změnit barvu svého vozu. Navíc díky této technologii ochráníte původní lak svého auta a prodloužíte jeho životnost. Fólie se dá i po několika letech bez problémů odstranit bez toho, abyste si svůj původní lak poškodili.

Využití pro polepy aut:

 • celopolepy aut
 • reklamní polepy aut
 • polepy jednotlivých částí vozu

Provedeme kompletní polepy aut - od návrhu až po realizaci. Máme v tomto směru dlouholeté zkušenosti s polepováním dopravních prostředků. Oblečeme Váš vůz do barev, které mu budou slušet a na silnici tak budete nepřehlédnutelní. Díky této technologii navíc ochráníte původní lak svého auta a prodloužíte jeho životnost.

Fólie se dá i po několika letech odstranit bez jakéhokoliv poškození původního laku.

Provádíme polepy na veškeré dopravní prostředky - motorky, čtyřkolky, karavany, přívěsy...

Více polepy aut Praha »

Reklamní polepy aut

Máte-li firemní vozový park, pak využijte svá auta jako nosiče reklamy a polepte své vozy nápaditou a originální reklamou. Reklamními polepy aut zaujmete široký okruh potencionálních zákazníků! V poslední době jsou auta využívaná jako reklamní účely velmi oblíbená se spoustou výhod. Reklamní polepy na auta jsou tak velmi efektivní.

Reklamní polepy aut:

 • stačí jen počáteční náklady
 • reklamní plocha zdarma
 • mobilní reklama 24 hodin denně
 • pouze jezdíte autem a reklama sama pracuje

A co Vám mohou přinést reklamní polepy aut? V prvé řadě nové zákazníky a rozšíření povědomí o Vaší firmě. Stačí chvilka stání na semaforu a řidič stojící za Vámi reklamu zaregistruje. Čím více je reklamní polep auta podařený a originální, tím víc lidí si Vaší reklamy všimne.

Polepy aut v Praze, Děčíně, Ústí nad Labem a okolí.

Svařování autoplastů Praha

Máte rozbitý díl u Vašeho automobilu nebo motocyklu a potřebujete ho opravit? Svařování autoplastů je levné a účinné řešení. Nemusíte pracně shánět nový díl, který je u starších automobilů navíc mnohdy těžko dostupný, nebo se už vůbec nevyrábí. Při odborném svařování autoplastů opravený díl neztratí nic ze svých původních vlastností a oprava nebude na díle patrná.

Provádíme svařování a opravy běžných plastů:

 • svařování autoplastů (auto - moto)
 • opravy autoplastů
 • opravy plastových nárazníků
 • renovace zašlých autoplastů

Svařování autoplastů se provádí v různém rozpětí teplot s požadovaným typem přídavného materiálu, kdy dochází ke kvalitnímu spojení plastů. Svár je pevný a pružný. Tuto techniku lze aplikovat na většiny autoplastů. Extrémně namáhané části lze vyztužit a zpevnit.

Více svařování autoplastů Praha »

Jak svařování autoplastů probíhá?

Postupů svařování autoplastů je vícero, vždy záleží na druhu a poškození, materiálu a obtížnosti opravy plastu.

 • poškozené místo nejprve vyrovnáme do původního tvaru (za pomoci horkovzdušného fénu)
 • nahrubo jej přebrousíme a vyfrézujeme - prasklina musí být dobře patrná
 • pomocí svářečky prasklinu z obou stran svaříme
 • svařované místo zbrousíme do původního tvaru
 • zkouškou zkontrolujeme kvalitu sváření
 • na závěr začistíme místo pro lakování

V rámci naší služby svařování autoplastů Vám také nabízíme možnost sjednání práce autolakovny po opravě.

Provádíme svařování autoplastů v Praze a okolí.

Čištění aut Praha

Čištění auta a ruční mytí, patří do základní péče o automobil. Vůz se časem, při běžném provozu, zašpiní z venku, ale i zevnitř. V interiéru se usadí prach, v motoru zbytky mastnoty a oleje a to vše si vyžaduje důkladné vyčištění auta a to jak interiéru, tak i jeho motoru. Vždyť Váš vůz je Vaší vizitkou.

Čištění aut zahrnuje:

 • suché čištění i tepování
 • leštění interiéru 
 • ošetření karoserie
 • oživení plastů 
 • voskování a renovace laku
 • čištění motoru

Veškeré čištění aut je prováděno výhradně profesionální technikou s použitím značkových čisticích prostředků, které jsou maximálně šetrné k Vašemu vozu.

Suché čištění aut

Suché čištění obsahuje vysávání v interiéru a zahrnuje čištění sedaček, zavazadlového prostoru, koberečky, čalounění auta, vyčištění podlahových gum a otření prachu v interiéru. K ošetření interiéru nepoužíváme žádné chemické přípravky.

Mokré čištění aut

Zahrnuje tepování sedadel, koberců a dveřních částí, zavazadlového prostoru, stropu, mytí motoru a mezidveřních pantů (+ jejich nové promazání), čištění alu-disků, mytí celého auta z venku. Vozy po čištění zpět vždy jen suché a překontrolované, že jsou bez chyb.

Více čištění aut Praha - interiér a exteriér »

Renovace světlometů Praha

Provádíme profesionální renovace světlometů, které jsou poškozeny povětrnostními nebo mechanickými vlivy. Světlomety mohou být matné, zažloutlé, poškozené od odlétajících kamínků nebo působením oxidace povrchu a mohou výrazně ovlivnit vzhled vozidla. Renovace světlometů lze provést na jakémkoliv vozidle všech značek, motocyklu, ale i nákladních a užitkových automobilech.

Renovace světlometů se provádí bez nutnosti demontáže vozidla a je výrazně levnější variantou než pořízení světlometů nových:

 • zvyšuje Vaši viditelnost, a tím bezpečnost na silnici
 • levnější než nákup nových světlometů
 • Vašemu vozu dodá nový vzhled
 • zvýší hodnotu Vašeho vozu

Renovací světlometů budete viditelnější pro ostatní řidiče a tím přispějete k větší bezpečnosti na silnici. Světlomety lze rozleštit tak, že vypadají jako nové, dostanou hladký lesklý povrch a zvýší se jejich svítivost.

Renovace světlometů Praha - ušetřete za nákup nových světel, nechte si je renovovat

 

slide_image
slide_image
slide_image
slide_image
Novinky
19.10.2016

Tip na dárek

Buďte připravený na vánoce a darujte svým blízkým dárkový poukaz na vámi vybranou službu z naší široké nabídky služeb. Jako jsou například autofólie, celopolepy, čištění interiéru, rozlešťování autolaku, karbonové polepy, lakování alu kola,renovaci světel, tuningové a reklamní polepy další...
Dárek

více »
16.02.2016

Nový projekt Škoda Fábia

Dokončili jsme další projekt Škoda Fabia.

Kompletní popis a fotky můžete vidět v galerii.

S pozdravem Váš tým bbcompany

více »
19.01.2016

Tónování autoskel - léto 2016

Již teď se připravte na léto 2016 a nechte si natónovat skla vašeho vozu. Tím ochráníte své děti i zvířecí kamarády před přehřátým interiérem. Současně tím vylepšíte design automobilu.

Všechny odstíny zatmavení máme skladem. Používáme značkové fólie od výrobců SunTek a Global SDI.

Instalace fólií odpovídá platným předpisům. V případě zájmu kontaktujte naší firmu (s dlouholetou tradicí) na adrese nebo na telefonních číslech, které jsou uvedené v kontaktech.

Můžete nás sledovat také na Facebooku, kde si můžete prohlédnout fotogalerii právě upravovaných vozů.

Na rok 2016 pro vás připravujeme několik nových projektů.

S pozdravem Váš tým bbcompany

více »
6.12.2015

Tip na dárek

Buďte připravený na vánoce a darujte svým blízkým dárkový poukaz na vámi vybranou službu z naší široké nabídky služeb. Jako jsou například autofólie, celopolepy, čištění interiéru, rozlešťování autolaku, karbonové polepy, lakování alu kola,renovaci světel, tuningové a reklamní polepy další...
Dárek

více »
Mapa BB-Company
Akce

Lakování - renovace alu kol

25.06.2014

Nyní pro vás máme akci na léto!

Lakování - renovace alu kol. Celá sada již od 3990,-Kč. Udělejte vaše auto výjimečné a nezapomeňte, že
kola dělají auto.

více »

Akce na léto 2013!!!

27.07.2013

Tónování autoskel za použití fólie amerického výrobce SunTek, které splňují všechny platné evropské normy a české vyhlášky. Samozřejmostí je nutná homologace pro provoz na pozemních komunikacích, kvalitní a rychlá aplikace absolutně bez demontáže a také záruka na stálost odstínu barvy a kvality práce.

V akční ceně od 2 500Kč.

Pro více informací o tónování autoskel nás kontaktujte na infolince 606 229 228.

 

více »
Partneři
KPMF Mactac,Avery Suntek,3M Hexis Global Čtyřkolky4U Rychloservis pneuservi Pit Lane kdemamauto.eu AZ Media Tvorba chytrých webů